Penzion Rozalie

ubytovanie Nachod
 

*** Penzion Rozalie / ubytovanie Nachod

Penzion Nachod Rozalie
Penzión Rozálie sa nachádza v I. a II. poschodí domu č.p.44 na Masarykovom námestí v centre Náchoda. V tejto novo zrekonštruovanej časti objektu je pre Vás pripravené príjemné ubytovanie s výhľadom na námestie, Náchodský zámok a vyhliadku Pod Dobrošovom.

Náchod ubytovanie
Penzion Rozálie
poskytuje ubytovanie vo veľmi priestranných nadštandardných dvojposteľových izbách s možnosťou prísteliek a apartmány s jednou alebo dvoma spálňami tiež s možnosťou prísteliek. V ponuke je tiež štandardná izba s možnosťou prístelky.

Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, majú kúpeľňu so sprchovacím kútom, TV so satelitnými programami, domácim telefónom, varnou kanvicou a chladničkou. Štandardné izby nemajú chladničku.

V apartmánoch je vybavená kuchynská linka (základný riad), chladnička, mikrovlnná rúra, varná doska alebo dvojvarič.

Ubytovanie penzión Rozálie služby
Penzion Rozálie poskytuje ubytovanie na pár nocí aj na celé mesiace. Penzión Rozálie je nefajčiarsky. Na balkónoch, ktoré sú súčasťou izieb je fajčenie povolené. Parkovanie je priamo pri penzióne a pre hostí je bezplatné. V penzióne je možné sa dohovoriť nemecky a anglicky. V deň príchodu Vás na izbe čaká miska s ovocím zadarmo. Platiť možno v hotovosti (CZK, Euro, PLZ) alebo platobnou kartou.

Penzion Rozálie nie je ani drahým hotelom ani lacnou ubytovňou, ale modernou alternatívou ako bývať v centre Náchoda v zariadenom apartmáne s dostatočným súkromím a službami na dosah ruky a to bez zbytočných starostí spojených s bytom.

Penzión Rozálie okolie
Náchodské námestie priamo nadväzuje na park, ktorým je možné prejsť do okolitých lesov a prírody. V blízkom okolí môžete navštíviť Vojenskú pevnosť Dobrošov (6 km) Ratiborice a Babiččino údolie, zámok (13 km), Hronov - rodný domček Aloisa Jiráska (13 km) alebo zámok Nové Mesto nad Metují (10 km) i liečebné kúpele a aquapark v Poľsku Kudowa Zdroj.
Penzion Nachod Rozalie - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Nachod Rozalie - možnosť pripojenia na internetPenzion Nachod Rozalie - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardPenzion Nachod Rozalie - akceptuje creditné karty VISAPenzion Nachod Rozalie - akceptuje creditné karty American ExpressPenzion Nachod Rozalie - akceptuje creditné karty JCBPenzion Nachod Rozalie - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalPenzion Nachod Rozalie - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Nachod Rozalie - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Nachod Rozalie - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Nachod Rozalie - Izby s vlastnou toaletouPenzion Nachod Rozalie - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: